Το αγωνιστικό πρόγραμμα των ομίλων των περιστεριώτικων τμημάτων υποδομής, στα πρωταθλήματα Κ18, Κ16, Κ14, Κ12 και Κ10

Το αγωνιστικό πρόγραμμα των ομίλων των περιστεριώτικων τμημάτων υποδομής, στα πρωταθλήματα Κ18, Κ16, Κ14, Κ12 και Κ10, το Σαββατοκύριακο 6 και 7 Απριλίου, έχει ως εξής:

Κ18 – 7ος όμιλος – 12η αγωνιστική

Φωστήρας – Ηρακλής / Σάββατο 09.00 / Ταύρου Β’

Ήφαιστος – Καματερό / Σάββατο 13.00 / Χωράφας

Άφοβος – Αγ. Ιερόθεος / Σάββατο 14.45 / Αλίμου Β’

ΑΟ Περιστερίου – Άγιαξ Ταύρου / Κυριακή 19.00 / Χρυσούπολης

Αγ. Ανάργυροι – ΑΕ Ιλίου

Δάφνη Π. Φαλήρου – Ελπίδα Αγ. Αναργύρων

Χαϊδάρι – Θρίαμβος Χ. 0-3 (α.α.)

Κ16 – 7ος όμιλος – 12η αγωνιστική

Ήφαιστος – Φωστήρας / Σάββατο 11.00 / Χωράφας

Ατρόμητος – Απόλλων Σμ. / Σάββατο 13.00 / Νταμάρι

Καλαμάκι (2) – ΑΟ Περιστερίου / Σάββατο 13.00 / Αλίμου Β’

Κηπούπολη – Ηρακλής / Σάββατο 18.45 / Χρυσούπολης

Αίμος Πετρ. (2) – Καματερό

Ιάσων – Χαϊδάρι

Ελπίδα Αγ. Αναργύρων – Άφοβος

Κ14 – 7ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Αγ. Ελεούσα – Ατρόμητος Αθ. (1) / Σάββατο 09.30 / Ορυζόμυλων

Ελπίδα Αγ. Αναργύρων – Ηρακλής / Σάββατο 18.45 / Αγ. Αναργύρων

Α.Ο. Περιστερίου – Π. Φάληρο / Σάββατο 20.30 / Χρυσούπολης

Φοίνικας – Αγ. Ιερόθεος / Κυριακή 20.15 / Χωράφας

Ιάσων (1) – Ολυμπιακός Λ. (2)

Άφοβος – Σούρμενα (2)

Απόλλων Σμ. – Αιγάλεω

Κ14 – 10ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Άμιλλα – Ιάσων (2) / Σάββατο 09.00 / Χωράφας

Κεραυνός Πετρ. – Κηπούπολη / Σάββατο 13.15 / Πετρούπολης Γ’

Ζέφυρος – Ήφαιστος / Σάββατο 13.30 / ΔΑΚ Αιγάλεω

Χαϊδάρι – Θρίαμβος Χ.

Α.Ο. Ιλίου – Καματερό

Αίμος Πετρ. – Άρης Πετρ.

Ρουφ – Αστέρας Χ.

Κ12 – 9ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Ηρακλής – Ολυμπιακός Ν. Λιοσίων / Σάββατο 09.30 / Χρυσούπολης

Άφοβος – Ατρόμητος Αθ. (1) / Σάββατο 12.30 / Ακαδημία Πλάτωνος

Α.Ο. Ιλίου – Αγ. Ιερόθεος / Σάββατο 19.00 / Ιλίου

Φοίνικας – Ιάσων (2) / Κυριακή 19.00 / Χωράφας

Ελπίδα Αγ. Αναργύρων (1) – Καματερό

Κ12 – 13ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Α.Ο. Αγάλεω – Ήφαιστος / Σάββατο 10.30 / ΔΑΚ Αιγάλεω

Ιάσων (1) – Ανθούπολη / Σάββατο 10.30 / Ιλίου

Ιπποκράτης – Αίμος Πετρ. / Σάββατο 11.00 / Χρυσούπολης

Ιεράπολη (2) – Άρης Πετρ.

ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

Κ10 – 2ος όμιλος – 11η αγωνιστική

Ατρόμητος Αθ. (1) – Άμιλλα / Σάββατο 10.30 / Νταμάρι

Χαϊδάρι – Ατρόμητος Αθ. (2) / Σάββατο 11.30 / Νταμάρι