Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 16 και 17 Μαρτίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα στους ομίλους των περιστεριώτικων τμημάτων υποδομής, έχει ως εξής:

Κ18 – 7ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Ελπίδα Αγ. Αναργύρων – ΑΟ Περιστερίου / Σάββατο 17.45 / Αγ. Αναργύρων

Θρίαμβος Χ. – Αγ. Ιερόθεος / Κυριακή 09.00 / Χρυσούπολης

Ήφαιστος – Φωστήρας / Κυριακή 11.00 / Χρυσούπολης

Ηρακλής – Αγ. Ανάργυροι / Κυριακή 18.00 / Χρυσούπολης

Καματερό – Χαϊδάρι

Άγιαξ Ταύρου – ΑΕ Ιλίου

Δάφνη Π. Φαλήρου – Άφοβος

Κ18 – 10ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Άμιλλα – Αίμος Πετρ. / Σάββατο 09.00 / Χωράφας

Πλάτων – Κηπούπολη / Σάββατο 13.00 / Ακαδημία Πλάτωνος

Άρης Πετρ. – Φοίνικας 0-3 (α.α.)

Ολυμπιακός Λ. – ΑΟ Ιλίου

Κεραυνός Πετρ. – Ιάσων

ΡΕΠΟ: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

Κ16 – 7ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Άφοβος – Κηπούπολη / Σάββατο 10.30 / Χρυσούπολης

Καλαμάκι (2) – Ατρόμητος / Σάββατο 13.30 / Αλίμου Β’

ΑΟ Περιστερίου – Αίμος Πετρ. (2) / Σάββατο 19.30 / Χρυσούπολης

Χαϊδάρι – Ήφαιστος / Κυριακή 19.30 / ΔΑΚ Αιγάλεω

Ηρακλής – Απόλλων Σμ. / Κυριακή 20.00 / Χρυσούπολης

Ελπίδα Αγ. Αναργύρων – Ιάσων

Καματερό – Φωστήρας

Κ16 – 10ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Ζέφυρος – Φοίνικας / Σάββατο 11.30 / ΔΑΚ Αιγάλεω

Θύελλα Π. – Αγ. Ιερόθεος / Σάββατο 18.00 / Χρυσούπολης

Θρίαμβος Χ. – Κεραυνός Πετρ.

Άρης Πετρ. – Αστέρας Χ.

Αγ. Ανάργυροι – Λύκοι Χ.

ΑΟ Ιλίου – Τράχωνες (2)

Κ14 – 7ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Α.Ο. Περιστερίου – Ατρόμητος Αθ. (1) / Σάββατο 09.00 / Χρυσούπολης

Απόλλων Σ. – Αγ. Ιερόθεος / Σάββατο 09.30 / Κάτω Αχαρνών

Αιγάλεω – Ηρακλής / Σάββατο 20.00 / ΔΑΚ Αιγάλεω

Φοίνικας – Ολυμπιακός Λ. (2) / Κυριακή 19.30 / Χωράφας

Ιάσων (1) – Σούρμενα

Άφοβος – Αγ. Ελεούσα

Ελπίδα Αγ. Αναργύρων – Π. Φάληρο

Κ14 – 10ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Α.Ο. Ιλίου – Ήφαιστος / Σάββατο 20.00 / Ιλίου

Άμιλλα – Καματερό / Κυριακή 13.00 / Χρυσούπολης

Χαϊδάρι – Κηπούπολη / Κυριακή 17.00 / Νταμάρι

Κεραυνός Πετρ. – Ζέφυρος

Αίμος Πετρ. – Θρίαμβος Χ.

Αστέρας Χ. – Ιάσων (2)

Ρουφ – Άρης Πετρ.

Κ12 – 9ος όμιλος – 1η αγωνιστική

Ελπίδα Αγ. Αναργύρων (1) – Αγ. Ιερόθεος / Σάββατο 12.00 / Αγ. Αναργύρων

Ηρακλής – Ατρόμητος Αθ. (1) / Σάββατο 12.15 / Χρυσούπολης

Φοίνικας – Καματερό / Κυριακή 18.00 / Χωράφας

Άφοβος – Α.Ο. Ιλίου

Ολυμπιακός Ν. Λιοσίων – Ιάσων (2)

Κ12 – 13ος όμιλος – 1η αγωνιστική

Ιάσων (1) – Ιπποκράτης / Σάββατο 13.30 / Ιλίου

Α.Ο. Αιγάλεω – Ανθούπολη / Κυριακή 18.00 / ΔΑΚ Αιγάλεω

Αναγέννηση Πετρ. – Άρης Πετρ.

Ιεράπολη (2) – Αίμος Πετρ.

ΡΕΠΟ: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

Κ10 – 2ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Χαϊδάρι – Άμιλλα / Σάββατο 10.30 / Νταμάρι

Ατρόμητος Αθ. (1) – Ιεράπολη / Κυριακή 11.45 / Νταμάρι

Ατρόμητος Αθ. (2) – Π. Φάληρο / Κυριακή 12.45 / Νταμάρι

Α.Ο. Ιλίου (1) – Δάφνη Π. Φαλήρου

Α.Ο. Ιλίου (2) – Ρουφ