Το πρόγραμμα των Περιστεριώτικων ομάδων της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αθηνών για 23 και 24 Οκτωβρίου

Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/10/21 16:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 24/10/21 16:00
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/10/21 16:00
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/10/21 16:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 23/10/21 16:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/10/21 16:00
29. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 24/10/21 10:00
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/10/21 16:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 23/10/21 16:00
Κ 18 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/10/21 18:30
66. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 24/10/21 18:30
67. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 24/10/21 19:00
Κ 16 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/10/21 09:00
93. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 24/10/21 09:30
94. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/10/21 10:00
95. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 12:15
96. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 24/10/21 14:00
105. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 24/10/21 12:15
Κ 14 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
123. ΡΟΥΦ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/10/21 09:30
124. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/10/21 10:00
125. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/10/21 10:45
126. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/10/21 12:15
127. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/10/21 13:15
Κ 14 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 23/10/21 09:30
131. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/10/21 10:15
Κ 12 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
156. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/10/21 11:45
157. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 23/10/21 12:15
158. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/10/21 13:30
159. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/10/21 13:30
160. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 24/10/21 12:30
Κ 10 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΡΟΥΦ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/10/21 12:00
182. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 24/10/21 11:15