Tο αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 15 και 16 Φεβρουαρίου

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αθηνών ανακοίνωσε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 15 και 16 Φεβρουαρίου και στους “περιστεριώτικους” ομίλους των πρωταθλημάτων Κ18, Κ16, Κ14 και Κ12 έχει ως εξής:

Κ18 – 7ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Λύκοι Χ. – Ήφαιστος / Σάββατο 09.00 / “Τ. Χαραλαμπίδης”

Ιάσων – Ελπίδα Αγ. Αναργύρων / Σάββατο 10.30 / Ιλίου

Α.Ο. Περιστερίου – Αιγάλεω / Σάββατο 11.00 / Ηφαίστου

Θύελλα Π. – Ολυμπιακός Ν/ Λιοσίων / Σάββατο 11.00 / Χρυσούπολης

Αρης Καλαμακίου – Αγ. Ιερόθεος / Σάββατο 17.30 / Αλίμου Β’

Δάφνη Π. Φαλήρου – Καματερό / Κυριακή 17.30 / “Σ. Αγγελόπουλος”

Αγ. Ανάργυροι – Θρίαμβος Χ. / Κυριακή 18.00 / Αγ. Αναργύρων

Κ18 – 10ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Πλάτων – Ηρακλής / Σάββατο 12.00 / Ακαδ. Πλάτωνος

Ελπίδα Αγ. Αναργύρων (2) – Χαϊδάρι / Σάββατο 12.45 / Αγ. Αναργύρων

Αμιλλα Π. – Ιεράπολη / Σάββατο 18.00 / Χωράφας

Διαγόρας Αιγ. – Α.Ο.Ιλίου / Σάββατο 18.00 / ΔΑΚ Αιγάλεω

Φοίνικας – Π. Φάληρο / Κυριακή 18.00 / Χωράφας

Ειρήνη Πετρ. – Κηπούπολη / Κυριακή 18.00 / Πετρούπολης Β’

Δάφνη Αθ. – Φωστήρας Αθ. (2) / Κυριακή 18.00 / Ρουφ

Κ16 – 7ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Αίμος Πετρ. (1) – Κηπούπολη / Σάββατο 09.15 / Πετρούπολης

Ιάσων – Τράχωνες (2) / Σάββατο 12.30 / Ιλίου

Θύελλα Π. – Χαϊδάρι / Σάββατο 13.00 / Χρυσούπολης

Καματερό – Φοίνικας / Σάββατο 18.00 / Καματερού

Ατταλος – Αγ. Ανάργυροι / Κυριακή 14.00 / Αγ. Αναργύρων

Ατρόμητος Αθ. – Ολυμπιακός Ν. Λιοσίων / Κυριακή 15.30 / Νταμάρι

Α.Ο. Περιστερίου – Θεμιστοκλής / Κυριακή 17.30 / Ηφαίστου

Κ16 – 10ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Θρίαμβος Χ. – Ηρακλής / Σάββατο 11.00 / “Τ. Χαραλαμπίδης”

Ελπίδα Αγ. Αναργύρων – Ανθούπολη / Σάββατο 11.00 / Αγ. Αναργύρων

Αγ. Ελεούσα – Κολωνός / Σάββατο 12.30 / Ορυζόμυλων

Κεραυνός Πετρ. – Α.Ο.Ιλίου / Σαββατο 17.00 / Πετρούπολης Β’

Αγ. Ιερόθεος – Ρουφ / Σάββατο 20.00 / Χωράφας

Αιγάλεω – Κοψαχείλα / Κυριακή 18.00 / ΔΑΚ Αιγάλεω

Ήφαιστος – Αττικός / Κυριακή 19.15 / Ηφαίστου

K14 – 7ος όμιλος3η αγωνιστική

Αγ. Ιερόθεος – Σούρμενα / Σάββατο 12.45 / Ηφαίστου

Τράχωνες – Χαϊδάρι / Σάββατο 14.00 / Αλίμου Α’

Ελπίδα Αγ. Αν. – Ιάσων / Σάββατο 17.15 / Αγ. Αναργύρων

Δάφνη Π. Φ. – Κηπούπολη / Σάββατο 17.30 / “Σ. Αγγελόπουλος”

Ήφαιστος – Κοψαχείλα / Σάββατο 19.00 / Ηφαίστου

Α.Ο. Ιλίου – Α.Ο. Περιστερίου / Κυριακή 10.30 / Ιλίου

Κ14 – 9ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Καματερό – Π. Φάληρο / Σάββατο 10.00 / Καματερού

Αίμος Πετρ. – Άμιλλα / Σάββατο 12.30 / Πετρούπολης Β’

Καλαμάκι – Άρης Πετρ. / Σάββατο 13.00 / Αλίμου Β’

Ολυμπιακός Ν.Λ. – Ρουφ / Σάββατο 18.00 / Ιλίου

Ζέφυρος – Αγ. Ανάργυροι / Σάββατο 20.00 / ΔΑΚ Αιγάλεω

Φοίνικας – Γ.Σ. Αργυρούπολης / Κυριακή 20.00 / Χωράφας

Κ14 – 11ος όμιλος – 2η αγωνιστική

Θύελλα – Αγ. Ελεούσα / Σάββατο 09.30 / Χρυσούπολης

Ιεράπολη – Ελπίδα Αγ. Αν. (2) / Σάββατο 09.30 / Ορυζόμυλων

Θεμιστοκλής – Ανθούπολη / Σάββατο 10.30 / ΔΑΚ Αιγάλεω

Κεραυνός Πετρ. – Ηρακλής / Σάββατο 15.30 / Πετρούπολης Β’

Πεύκη (2) – Αστέρας Χ. / Κυριακή 09.30 / Πεύκης

Κ12 – 1ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Αγ. Ιερόθεος – Κολωνός / Σάββατο 9.30 / Ηφαίστου

Αίμος Πετρ. (1) – Φοίνικας / Σάββατο 11.00 / Πετρούπολης Β’

Άμιλλα Π. – Αναγέννηση Πετρ. / Σάββατο 14.30 / Χρυσούπολης

Ήφαιστος – Α.Ο. Περιστερίου / Σάββατο 17.30 / Ηφαίστου