Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αθηνών ανακοίνωσε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 1 και 2 Φεβρουαρίου και στους “περιστεριώτικους” ομίλους των πρωταθλημάτων Κ18, Κ16, Κ14 και Κ12 έχει ως εξής:
Ad - Διαφήμιση
Κ18 – 7ος όμιλος – 4η αγωνιστική
Ιάσων – Καματερό / Σάββατο 10.30 / Ιλίου
Αγ. Ιερόθεος – Ήφαιστος / Σάββατο 17.30 / Χωράφας
Αρης Καλαμακίου – Ελπίδα Αγ. Αναργύρων / Σάββατο 17.30 / Αλίμου Β’
Λύκοι Χ. – Αιγάλεω / Σάββατο 18.00 / “Τ. Χαραλαμπίδης”
Δάφνη Π. Φαλήρου – Θρίαμβος Χ. / Κυριακή 17.15 / “Σ. Αγγελόπουλος”
Α.Ο. Περιστερίου – Ολυμπιακός Ν Λιοσίων / Κυριακή 17.30 / Ηφαίστου
Αγ. Ανάργυροι – Θύελλα Π. / Κυριακή 18.00 / Αγ. Αναργύρων
Κ18 – 10ος όμιλος – 4η αγωνιστική
Ελπίδα Αγ. Αναργύρων (2) – Ειρήνη Πετρ. / Σάββατο 11.00 / Αγ. Αναργύρων
Φωστήρας Αθ. (2) – Ηρακλής / Σάββατο 11.15 / Ταύρου Β’
Δάφνη Αθ. – Ιεράπολη / Σάββατο 18.00 / Ρουφ
Άμιλλα Π. – Α.Ο. Ιλίου / Σάββατο 19.30 / Χωράφας
Φοίνικας – Κηπούπολη / Κυριακή 17.30 / Χωράφας
Διαγόρας Αιγ. – Χαϊδάρι / Κυριακή 17.30 / ΔΑΚ Αιγάλεω
Πλάτων – Π. Φάληρο / Κυριακή 17.30 / Ακαδημία Πλάτωνος
Κ16 – 7ος όμιλος – 4η αγωνιστική
Ατταλος – Χαϊδάρι / Σάββατο 11.15 / “Τ. Χαραλαμπίδης”
Ιάσων – Θεμιστοκλής / Σάββατο 12.30 / Ιλίου
Αίμος Πετρ. (1) – Αγ. Ανάργυροι / Κυριακή 10.15 / Πετρούπολης Β’
Καματερό – Κηπούπολη / Κυριακή 11.00 Καματερού
Θύελλα Π. – Α.Ο. Περιστερίου / Κυριακή 13.45 / Χρυσούπολης
Ατρόμητος Αθ. – Τράχωνες (2) / Κυριακή 19.00 / Νταμάρι
Φοίνικας – Ολυμπιακός Ν. Λιοσίων / Κυριακή 19.30 / Χωράφας
Κ16 – 10ος όμιλος – 4η αγωνιστική
Θρίαμβος Χ. – Αττικός / Σάββατο 09.30 / “Τ. Χαραλαμπίδης”
Ελπίδα Αγ. Αναργύρων – Κοψαχείλα / Σάββατο 09.30 / Αγ. Αναργύρων
Αγ. Ελεούσα – Α.Ο. Ιλίου / Σάββατο 11.00 / Ορυζόμυλων
Ήφαιστος – Ρουφ / Σάββατο 18.45 / Ηφαίστου
Αιγάλεω – Κολωνός / Σάββατο 19.00 / ΔΑΚ Αιγάλεω
Ανθούπολη – Ηρακλής / Κυριακή 15.30 / Χρυσούπολης
Κεραυνός Πετρ. – Αγ. Ιερόθεος / Κυριακή 16.30 / Πετρούπολης Β’
Κ14 – 7ος όμιλος – 1η αγωνιστική
Αγ. Ιερόθεος – Χαϊδάρι / Σάββατο 09.00 / Χωράφας
Ελπίδα Αγ. Αν. – Κηπούπολη / Σάββατο 12.45 / Αγ. Αναργύρων
Ήφαιστος – Σούρμενα / Σάββατο 17.15 / Ηφαίστου
Δάφνη Π. Φ. – Α.Ο. Περιστερίου / Σάββατο 17.15 / “Σ. Αγγελόπουλος”
Τράχωνες – Α.Ο. Ιλίου / Σάββατο 17.15 / Αλίμου Α’
Ιάσων – Κοψαχείλα / Κυριακή 17.30 / Ιλίου
Κ14 – 9ος όμιλος – 1η αγωνιστική
Καματερό – Αγ. Ανάργυροι / Σάββατο 10.00 / Καματερού
Αρης Πετρ. – Γ.Σ. Αργυρούπολης / Σάββατο 12.00 / Πετρούπολης Β’
Ολυμπιακός Ν.Λ. – Άμιλλα / Σάββατο 14.15 / Ιλίου
Καλαμάκι – Ρουφ / Σάββατο 19.15 / Αλίμου Β’
Φοίνικας – Π. Φάληρο / Κυριακή 17.30 / Χρυσούπολης
Ζέφυρος – Αίμος Πετρ. / Κυριακή 19.30 / ΔΑΚ Αιγάλεω
Κ12 – 1ος όμιλος – 7η αγωνιστική
Α.Ο. Περιστερίου – Άμιλλα Π. / Σάββατο 10.00 / Ηφαίστου
Αναγέννηση Πετρ. – Ηρακλής / Σάββατο 10.30 / Πετρούπολης Β’
Φοίνικας – Ήφαιστος / Σάββατο 11.00 / Χρυσούπολης
Κολωνός – Αίμος Πετρ. / Σάββατο 11.00 / Ακαδημία Πλάτωνος
Ρεπό: Αγ. Ιερόθεος