Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου για τους ομίλους των πρωταθλημάτων Κ18, Κ16, Κ10

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αθηνών ανακοίνωσε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 25 και 26 Ιανουαρίου και στους “περιστεριώτικους” ομίλους των πρωταθλημάτων Κ18, Κ16 και Κ10 έχει ως εξής:

Κ18 – 7ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Ήφαιστος – Ελπίδα Αγ. Αναργύρων / Σάββατο 09.00 / Ηφαίστου

Καματερό – Αγ. Ιερόθεος / Σάββατο 11.30 / Καματερού

Θύελλα Π. – Α.Ο Περιστερίου / Σάββατο 18.00 / Χωράφας

Αγ. Ανάργυροι – Αρης Καλαμακίου / Κυριακή 11.15 / Αγ. Αναργυρων

Αιγάλεω – Ιάσων / Κυριακή 13.30 / ΔΑΚ Αιγάλεω

Ολυμπιακός Ν. Λιοσίων – Δάφνη Π. Φαλήρου / Κυριακή 18.00 / Ιλίου

Θρίαμβος Χ. – Λύκοι Χ. / Κυριακή 20.00 / “Τ. Χαραλαμπίδης”

Κ18 – 10ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Ειρήνη Πετρ. – Φοίνικας / Σάββατο 09.30 / Πετρούπολης Β’

Α.Ο. Ιλίου – Φωστήρας Αθ. (2) / Σάββατο 12.15 / Ιλίου

Π. Φάληρο – Αμιλλα Π. / Σάββατο 12.30 / “Σ. Αγγελόπουλος”

Ελπίδα Αγ. Αναργύρων (2) – Δάφνη Αθ. / Σάββατο 15.00 / Αγ. Αναργύρων

Ηρακλής – Ιεράπολη / Κυριακή 16.45 / Ηφαίστου

Κηπούπολη – Διαγόρας Αιγ. / Κυριακή 18.00 / Χρυσούπολης

Χαϊδάρι – Πλάτων / Κυριακή 18.00 / “Τ. Χαραλαμπίδης”

Κ16 – 7ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Θύελλα Π. – Καματερό / Σάββατο 10.30 / Χρυσούπολης

Ολυμπιακός Ν. Λιοσίων – Κηπούπολη / Σάββατο 10.30 / Ιλίου

Χαϊδάρι – Ατρόμητος Αθ. / Σάββατο 10.30 / “Τ. Χαραλαμπίδης”

Θεμιστοκλής – Άτταλος / Σάββατο 10.30 / ΔΑΚ Αιγάλεω

Τράχωνες (2) – Αίμος Πετρ. (1) / Σάββατο 15.45 / Αλίμου Α’

Α.Ο. Περιστερίου – Ιάσων / Σάββατο 17.30 / Ηφαίστου

Αγ. Ανάργυροι – Φοίνικας / Κυριακή 17.45 / Αγ. Αναργύρων

Κ16 – 10ος όμιλος – 3η αγωνιστική

Ηρακλής – Κοψαχείλα / Σάββατο 11.00 / Ηφαίστου

Κολωνός – Ανθούπολη / Σάββατο 11.00 / Ακαδημία Πλάτωνος

Ρουφ – Αγ. Ελεούσα / Σάββατο 12.00 / Ρουφ

Αττικός – Αιγάλεω / Σάββατο 12.45 / Ακαδημία Πλάτωνος

Κεραυνός Πετρ. – Ελπίδα Αγ. Αναργύρων / Σάββατο 13.15 / Πετρούπολης Β’

Αγ. Ιερόθεος – Ήφαιστος / Σάββατο 20.00 / Χωράφας

Α.Ο. Ιλίου – Θρίαμβος Χ. / Κυριακή 20.00 / Ιλίου

Κ10 – 1ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Ανθούπολη – Χαϊδάρι / Σάββατο 10.30 / Χωράφας

Ρουφ – Ιεράπολη / Σάββατο 18.00 / Ρουφ