Tο αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 11 και 12 Ιανουαρίου

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αθηνών ανακοίνωσε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 11 και 12 Ιανουαρίου για τους “περιστεριώτικους” όμιλους των πρωταθλημάτων Κ18, Κ16, Κ14 και Κ12 έχει ως εξής:

Κ18 – 7ος όμιλος – 1η αγωνιστική

Α.Ο. Περιστερίου – Άρης Καλαμακίου / Σάββατο 09.30 / Ηφαίστου

Ολυμπιακός Ν. Λιοσίων – Ιάσων / Σάββατο 10.30 / Ιλίου

Θρίαμβος Χ. – Αγ. Ιερόθεος / Σάββατο 12.00 / Τ. Χαραλαμπίδης

Καματερό – Ήφαιστος / Σάββατο 12.00 / Καματερού

Αιγάλεω – Ελπίδα Αγ. Αναργύρων / Σάββατο 17.45 / ΔΑΚ Αιγάλεω

Θύελλα Π. – Λύκοι Χ. / Κυριακή 11.15 / Χρυσούπολης

Αγ. Ανάργυροι – Δάφνη Π. Φαλήρου / Κυριακή 17.45 / Αγ. Αναργύρων

Κ18 – 10ος όμιλος – 1η αγωνιστική

Ειρήνη Πετρ. – Πλάτων / Σάββατο 10.00 / Πετρούπολης Β’

Ελπίδα Αγ. Αν. (2) – Διαγόρας Αιγ. / Σάββατο11.00 / Αγ. Αναργύρων

Π. Φάληρο – Ιεράπολη / Σάββατο 12.30 / Π. Φαλήρου

Κηπούπολη – Αμιλλα Π. / Σάββατο 18.00 / Χρυσούπολης

Φοίνικας – Δάφνη Αθ. / Σάββατο 18.00 / Χωράφας

Α.Ο. Ιλίου – Ηρακλής Π. / Κυριακή 18.00 / Ιλίου

Χαϊδάρι – Φωστήρας Αθ (2) / Κυριακή 18.00 / Τ. Χαραλαμπίδης

Κ16 – 7ος όμιλος – 1η αγωνιστική

Χαϊδάρι – Φοίνικας / Σάββατο 09.00 / Τ. Χαραλαμπίδης

Θεμιστοκλής – Αίμος Πετρ. (1) / Σάββατο 10.30 / ΔΑΚ Αιγάλεω

Α.Ο. Περιστερίου – Ατρόμητος Αθ. / Σάββατο 17.30 / Ηφαίστου

Θύελλα Π. – Άτταλος / Κυριακή 09.30 / Χρυσούπολης

Τράχωνες (2) – Κηπούπολη / Κυριακή 11.00 / Αλίμου Α’

Αγ. Ανάργυροι – Ολυμπιακός Ν. Λιοσίων / Κυριακή 19.45 / Αγ. Αναργύρων

Ιάσων – Καματερό / Κυριακή 20.00 / Ιλίου

Κ16 – 10ος όμιλος – 1η αγωνιστική

Κολωνός – Ηρακλής / Σάββατο 11.00 / Ακ. Πλάτωνος

Κεραυνός Πετρ. – Αγ. Ελεούσα / Σάββατο 12.00 / Πετρούπολης Β’

Α.Ο. Ιλίου – Ανθούπολη / Σάββατο 12.30 / Ιλίου

Αττικός – Κοψαχείλα / Σάββατο 12.45 / Ακ. Πλάτωνος

Ήφαιστος – Ελπίδα Αγ. Αναργύρων / Σάββατο 19.15 / Ηφαίστου

Αγ. Ιερόθεος – Θρίαμβος Χ. / Σάββατο 20.00 / Χωράφας

Ρουφ – Αιγάλεω / Κυριακή 18.00 / Ρουφ

K14 – 2ος όμιλος – 10η αγωνιστική

Αγ. Ιερόθεος – Άμιλλα / Σάββατο 09.00 / Χωράφας

Φοίνικας – Κηπούπολη / Σάββατο 10.30 / Χωράφας

Άρης Πετρ. – Ήφαιστος / Σάββατο 15.30 / Πετρούπολης Β’

Αίμος Πετρ. – Θύελλα Π. / Κυριακή 10.00 / Πετρούπολης Β’

Ηρακλής – Κεραυνός Πετρ. / Κυριακή 17.30 / Ηφαίστου

Ανθούπολη – Α.Ο. Περιστερίου / Κυριακή 18.00 / Χωράφας

Κ12 – 1ος όμιλος – 5η αγωνιστική

Κολωνός – Άμιλλα / Σάββατο 17.45 / Ακ. Πλάτωνος